Barbie Dreamhouse Adventures Ücretsiz Apk İndir

2022.9.0

Barbie fashion, design, dress up, cooking, makeovers, nails and fun girl games!
Descargar APK
4/5 Votos: 1,020,174
Desarrollador
Budge Studios
Versión
2022.9.0
Actualización
December 7, 2022
Requerimientos
4.4 And Up
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Descripción

Barbie Dreamhouse Adventures ücretsiz apk indir

Kendi Barbie DreamHouse deneyiminizi yaratın! Bir sürü eğlenceli aktivite için bize katılın: yemek pişirme, yemek pişirme, dans etme, makyaj yapma, ev tasarımı, moda, manikür salonu, kuaför salonu, mini oyunlar, epik havuz partileri ve diğer eğlenceli kız oyunları! Üstü açık pembe arabamla Malibu’yu keşfet ya da fotoğraf çekmek için beni ve arkadaşlarımı modaya uygun kıyafetlerle süsle!

Her şeyin mümkün olduğu DreamHouse’daki heyecan verici maceralarda bizi takip edin!

HAYDİ TAŞINALIM
Ev tasarımı makyajlarına mı giriyorsun? Her odayı harika duvar kağıtları ve göz kamaştırıcı dekorasyonlarla tasarlamama yardım et. Onu kendi Rüya Evin yap!

EN HAVALI ARKADAŞLAR
En iyi arkadaşlarımla tanışın: Spor fanatiği Barbie “Brooklyn” Roberts, Renee; Daisy, yetenekli bir DJ; Bir bilim aşığı olan Teresa; Gelecek vadeden bir moda tasarımcısı ve eşsiz Ken olan Nikki. Artı, eğlenceyi seven kız kardeşlerim dahil ailem: Skipper, Stacie ve Chelsea! Ailem Bay ve Bayan Roberts bile bu maceraya katılıyor!

PİŞİRME VE PİŞİRME
Neden harika mutfağımda bana katılmıyorsun? Yapacak o kadar çok lezzetli tarif var ki! Skipper ile pasta yapmaya başlayın ve lezzetli tariflerinizi herkesin görmesi için BarbieGram’da yayınlayın! Mmm… Kokusunu aldığım kekler mi?!

GİYDİRMEK
Herhangi bir moda ipucu var mı? Güzel prenses elbiseleri giyin veya süper rahat pijamalarla rahatlayın, herkese uygun bir kıyafet var. En havalı kıyafete sahip olmak için Nikki’den moda tavsiyesi isteyin!

SAÇ MODELLERİ
Bir makyaj için hazır olun! DreamHouse’da bir kuaför var ve tonlarca farklı saç modeli tasarlayabilirsin! Teresa ile bir kız çocuğu makyaj günü geçirin ve yeni görünümünüze ekleyebileceğiniz tüm havalı aksesuarlara göz atın!

BİRAZ ŞIMARTMA ZAMANI
Malibu Nail Spa’ya göz atın! Bir kız günü yapın! Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok renk, desen ve çıkartma ile Nail Salon’da kendi tırnak tasarımınızı yaratın!

YAZ SAATİ
AMAN TANRIM! Malibu Sahili sonunda açıldı! Dalmak, yüzmek, ızgara yapmak, dinlenmek veya kumdan kale inşa etmek mi? Hepsini yapabilirsin! Harika bir mini oyunda kimin nihai sörf şampiyonu olduğuna karar verin. Ken efsanevi havuz partilerinden birini verirken siz de DreamHouse havuzunda rahatlayabilirsiniz!

YENİ MACERALAR
Floravian Kalesi’ndeki Kraliyet Balosunda bir prenses ol, deniz kızı olarak su altına gir veya dışarı çıkıp DreamCamper’da kamp yapmaya git!

Friend’s Dreamhouse’u Keşfedin
Arkadaş ekleyin ve DreamHouse’larına göz atın. Ziyaret ettiğinizde jeton kazanın!

Kızlar, erkekler ve her yaştan çocuklar için eğlenceli oyunlar. Ebeveynlerle veya diğer aile üyeleriyle bebek evi ve giydirme oyunları oynayın!

ABONELİK DETAYLARI
– Bu uygulama aylık abonelikler sunar
– Kullanıcılara ücretsiz abonelik denemesi sunulabilir
– Yalnızca yeni aboneliklerde Google hesabı başına bir ücretsiz deneme
– Kullanıcıların deneme süresini kabul edebilmeleri için bir aboneliği seçmeleri gerekecek ve deneme süresi boyunca herhangi bir zamanda abonelikten çıkma hakkına sahip olacaklardır. Devre dışı bırakmamışlarsa, kullanıcılar deneme süresinden sonra otomatik olarak ücretlendirilecektir.
– Otomatik yenileme, cari dönemin bitiminden önce kapatılmadığı sürece abonelik otomatik olarak yenilenir
– Aboneliğinizin otomatik olarak yenilenmesi, Google Hesap Ayarları’na giderek istediğiniz zaman iptal edilebilir
– Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, ancak lütfen aboneliğin kalan süresi için geri ödeme almayacağınızı unutmayın.

GİZLİLİK & REKLAM
Budge Studios™ çocukların mahremiyetini ciddiye alır ve uygulamalarının mahremiyet yasalarıyla uyumlu olmasını sağlar. Bu uygulama “ESRB Gizlilik Sertifikalı Çocukların Gizlilik Mührü” almıştır. Gizlilik politikamızı şu adresten okuyun: https://budgestudios.com/en/legal/privacy-policy/ veya şu adresten Veri Koruma Görevlimize e-posta gönderin: [email protected]

Bu uygulamayı kullanmak için internet bağlantısı gerekebilir

SON KULLANICI LİSANS ANLAŞMASI
https://budgestudios.com/en/legal-embed/eula/

SORULARIM VAR?
Soru, öneri ve yorumlarınızı her zaman bekliyoruz. [email protected] adresinden 7/24 bize ulaşın

BUDGE ve BUDGE STUDIOS, Budge Studios Inc.’in ticari markalarıdır.

Barbie Dreamhouse Maceraları © 2018-2022 Budge Studios Inc. Tüm Hakları Saklıdır.

Imágenes

Enlaces de descarga

Barbie Dreamhouse Adventures Ücretsiz Apk İndir How to install APK?

1. Tap the downloaded Barbie Dreamhouse Adventures Ücretsiz Apk İndir APK file.

2. Tap Install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir