Bubble Shooter: Panda Pop! indir

12.1.000

Match 3: Shoot & Blast Bubbles
Descargar APK
5/5 Votos: 1,198,130
Desarrollador
Jam City Inc.
Versión
12.1.000
Actualización
December 13, 2022
Requerimientos
4.4 And Up
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Descripción

Bubble Shooter: Panda Pop! indir

Ücretsiz bubble shooter oynamaktan hoşlanıyor musunuz?

Her fırsatta size meydan okuyacak eğlenceli bir balon patlatma oyunu olan Panda Pop’ta baloncukları patlatmaya ve seviye atlamaya hazır olun.

Bu bağımlılık yaratan bubble shooter destanında aynı renkteki baloncukları patlatmak ve bebek pandaları kurtarmak için 3’ü eşleştirin! Zavallı bebek pandalar onları kurtarman için sana güveniyor 🥺. Baloncuklarınız bitmeden zorlu seviyeleri tamamlayabilir misiniz?

Sevimli çizgi pandaları kurtarmak için her zorlu bulmacayı patlatın! Baloncukları vurmaya başlayın, her seviyeyi tamamlayın ve arkadaşlarınızla çevrimiçi Panda Pop oynayın! Aynı renkteki çizgileri eşleştirerek ve şaşırtıcı, ücretsiz bubble shooter bulmacalarımızı çözerek saatler geçireceksiniz!

Bu ücretsiz Panda Pop baloncuk vurma görevinde puanınızı geçmek ve keskin kalmak için kendinize sorun. Bu hayvan balon patlatma destanında çizgi renklerini hedeflemeniz, eşleştirmeniz, değiştirmeniz ve birleştirmeniz gerekecek. Farklı zorluk seviyelerinde bu panda balon patlatma mücadelesinde bir seviyeden diğerine geçerken baloncukları birbirine bağlayın!

Bu renkli panda maç 3 balon patlatma oyununda baloncukları patlatın, eşleştirin, bağlayın, değiştirin ve çizgileri ezin! Bu beceri odaklı balon patlatma oyununda daha da fazla etki için güçlendiricileri birleştirin ve unutmayın: Bu klasik balon patlatma mücadelesinde hızlı düşünmeniz gerekecek!

PANDA POP: Jam City’den ücretsiz bir bubble shooter oyunu

🐼 Bubble Shoot Match 3 Bulmaca Pop Oyunu: 4000’den fazla eğlenceli zorluk seviyesinde baloncukları patlat
🐼 Bebek Pandaları Kurtarın: Pandaların yardıma ihtiyacı var! Evcil hayvanlarımızı kurtarmak için bubble shooter bulmacalarını patlatın!
🐼 Eğlenceli Etkinlikler: Eğlenceli etkinlikler ve ücretsiz ödüller için sık sık kontrol edin
🐼 Günlük Zorluklar: Keskin kalın ve günlük seviyelerde ilerleyin
🐼 Kombolar ve Güçlendirmeler: Komboları en üst düzeye çıkarmak için balon patlatma beceri atışlarını patlatın
🐼 Bubble Popper: Bu bulmaca atış oyununda renkli baloncukları eşleştirin ve birleştirin
🐼 Sevimli Evcil Hayvanlar Toplayın: Sihirli balon patlatma çılgınlığımızda çizgi pandaları kurtarın

Bu ücretsiz bubble shooter destanında yapboz parçalarını ezin, patlatın ve patlatın! Ücretsiz bir maç 3 bubble shooter oyunu ile becerilerinizi geliştirin ve tehlikedeki pandaları kurtarın! Panda bubble shooter’ımızda ustalaşmaya hazır mısınız?

BEĞEN: En son haberleri ve ödülleri almak için Facebook’ta!
TAKİP ET: @playpandapop
DESTEK: https://jamcity.helpshift.com/a/panda-pop/

Lütfen aklınızda bulundurun! Panda Pop’u oynamak ve eğlenmek ücretsiz olsa da, bazı oyun içi öğeler ve işlevler gerçek parayla satın alınabilir. Bu seçeneğin etkinleştirilmesini istemiyorsanız, lütfen uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın.

www.jamcity.com/privacy

PANDA POP, PANDA POP logosu, Bebek Panda Tasarımı, PANDA POP karakterleri ve ilgili işaretler, Jam City, Inc.’in tescilli ve/veya tescilsiz ticari markaları ve telif haklarıdır ve izinsiz kullanılamaz. © 2022, Jam City Inc. Tüm hakları saklıdır.

Imágenes

Enlaces de descarga

Bubble Shooter: Panda Pop! indir How to install APK?

1. Tap the downloaded Bubble Shooter: Panda Pop! indir APK file.

2. Tap Install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir