Cars for kids – Car builder ücretsiz apk indir

2.2.5

Enjoy an exciting and educational build a car simulator gaming fun.
Descargar APK
4/5 Votos: 10,123
Desarrollador
BonBonGame.com
Versión
2.2.5
Actualización
December 22, 2022
Requerimientos
4.4 And Up
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Descripción

Çocuklar için arabalar – Araba oluşturucu ücretsiz apk indir

Şimdi, çocuklarınızın bir araba yapma zamanı! Araba ayarlama ve araba sesleri hakkında daha fazla bilgi edinmelerine ve bazı Araba Simülatörü oyunlarını oynarken eğlenmelerine yardımcı olun.

Car Builder, adından da anlaşılacağı gibi, çocuklar için ücretsiz bir araba bulmaca oyunudur ve modern bir motorlu araba fabrikasında bir Araba Yapabilir, arabaları ve diğer araçları ayarlayabilirsiniz. Çocuklar için Arabaları ayarlayıp inşa etmenin dışında, diğer araçları da yapabilir, ayarlayabilir ve Araba Simülatörünün farklı bölümlerindeki seslerine ve telaffuzlarına aşina olabilirsiniz.

Çocuklar için Araba Fabrikası
Hafıza ve beyin becerilerini geliştirmek için çocuklar için araba mini oyunları oynayın. Çocuklar için farklı Arabalardan bahsetmişken, çocuklara yönelik bu ücretsiz araba oyununda araba fabrikasında inşa edebileceğiniz 30 araç

Çocuklar için Gerçekçi Araba Simülatörü
Bu nedenle, çocuklar için iyi tasarlanmış eğitici ve eğlenceli bir bulmaca oyunu arıyorsanız, Car Builder’ı ücretsiz indirin ve çocuklarınızın bir motorlu dünya araba fabrikasında araba ayarlama ve araba sesleri hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlayın. Arabalar ve sesleri, nasıl telaffuz edildikleri ve İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca dahil olmak üzere farklı dillerde nasıl yazıldıkları hakkında daha fazla şey öğrenecekler.

Öğrenmesi Kolay Araba Yapma Oyunları ve Akıcı Animasyonlar
Car Builder temiz ve derli toplu bir tasarıma sahiptir ve arayüz o kadar kullanıcı dostudur ve oyunu öğrenmesi kolaydır ki, çocuklarınız motor dünyası araba fabrikasında birkaç araba yapıp ayarladıktan sonra tüm fikri tamamen anlayacaktır. Başlamak ve bir araba yapmak için önce bir araç seçin ve ardından aracın farklı parçalarını doğru noktalarına sürükleyip bırakın. Araba yapbozunu tamamlayıp araba seslerini ve nasıl telaffuz edildiğini öğrendikten sonra, eğlenmek ve eğlenmek için basit bir oyun oynuyorsunuz.

Şimdilik inşa edilecek 30 farklı araç ve araba var ve yakında daha fazla araç eklenecek.

Çocuklar için Arabalar oyununu neden yüklemeliyim?
Çocuklar için daha pek çok araba oyunu varken neden bu araba yapma oyununu yükleyip çocuklarıma oynatayım? Pekala, bu sorulması gereken adil bir soru ve işte bu ücretsiz araba fabrikası oyununa aşık olmanız için birkaç neden:
1. Build a Car oyunu, grafikleri ve ses efektleriyle birlikte özellikle çocuklar için tasarlanmıştır ve çocuklarınız onunla araba yapmaya bayılacak.
2. Farklı dilleri destekler ve çocuklarınız araçların adını farklı dillerde nasıl yazacaklarını ve telaffuz edeceklerini öğreneceklerdir. Çocuklar için eksiksiz Eğitici oyunlar yığını.
3. Hem eğlenceli hem de eğitici Araba Simülatörü. Çocuklarınız eğitim amaçlı araba yapıp araba seslerini öğrenirken bir yandan da mini oyunlar oynayarak eğlenceli vakit geçiriyorlar.
4. 30 farklı araçla geliyor ve yakında daha fazla araç geliyor.
5. Çocuklar için Araba Oyunlarını indirmesi ücretsiz

Bir Bakışta Araba Üreticisi Ana Özellikleri:
1. Taze ve sezgisel arayüz ile temiz ve derli toplu tasarım
2. Yüksek kaliteli grafiklere ve harika ses efektlerine sahip harika tasarım
3. Pürüzsüz animasyon ve öğrenmesi kolay oyun
4. Çocuklar için Eğitici oyunlar için gerçekçi araba sesleri
5. İnşa edilecek ve ayarlanacak 30 farklı araç (yakında daha fazlası gelecek)
6. Yaptığınız araba ve araçlarla mini oyunlar oynayın
7. Desteklenen diller
8. Tüm çocuklar, erkekler ve kızlar için eğlenceli Eğitici oyunlar
9. Uygulama içi satın alma öğeleri olmadan ücretsiz

Car Builder, çocuklar için mükemmel bir Araba Fabrikası bulmaca oyunudur ve çocuklar için Eğitici oyunlardan beklediğiniz her şeyi sunar. Hatta süper çocuk dostu arayüz, harika grafikler, gerçekçi araba sesleri, inşa edilecek ve ayarlanacak çok çeşitli arabalar ve araçlar sunarak çıtayı daha da yükseltiyor. Oynamak için heyecan verici mini oyunları deneyin. Oyun, çocukların yabancı dillerde araçların adını öğrenmesi için birden fazla dili destekler.
Çocuklar için araba üreticisi Car Factory’yi bugün deneyin!

Imágenes

Enlaces de descarga

Cars for kids - Car builder ücretsiz apk indir How to install APK?

1. Tap the downloaded Cars for kids - Car builder ücretsiz apk indir APK file.

2. Tap Install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir