Cash App indir

P2P. Banking. Bitcoin. Stocks.
Descargar APK
5/5 Votos: 2,103,704
Desarrollador
Square Inc.
Actualización
January 9, 2023
Requerimientos
4.4 And Up
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Descripción

Nakit Uygulaması indir

Cash App paranızı göndermenin, harcamanın, biriktirmenin ve yatırıma* göndermenin kolay yoludur. GÜVENLİ, HIZLI ve ÜCRETSİZ mobil finans** uygulamasıdır.

GÜVENLİ: Parola veya biyometrik özelliklerle tüm ödemelerinizi ve yatırımlarınızı korumaya yardımcı olun. Yanlış yere koyarsanız Nakit Kartınızdaki harcamaları tek dokunuşla duraklatın. Tüm bilgileriniz güvenli bir şekilde saklanır.

HIZLI: Kaydolun ve ilk ödemenizi dakikalar içinde yapın. Anında arkadaşlarınızdan para gönderin ve alın. Cash App’ten harici bir banka hesabına günlerce beklemek yerine anında para aktarın. Para yatırma işlemlerini çoğu bankada standart olandan iki gün öncesine kadar almak için Cash App hesabınızı ve yönlendirme numaralarınızı kullanın.

ÜCRETSİZ: Ücretsiz olarak para gönderin ve alın. Banka kartınızı dakikalar içinde ücretsiz olarak sipariş edin ve size özel fiziksel banka kartınızı yaklaşık bir hafta içinde postayla gönderelim. En sevdiğiniz hisse senetlerine 1$ gibi düşük bir tutarla komisyonsuz yatırım yapın. FINRA / SIPC üyesi Cash App Investing LLC tarafından sağlanan aracılık hizmetleri.

İŞTE NASIL ÇALIŞIR
Birkaç dakika içinde Cash App’i indirin ve kaydolun. Cash App’i hemen kullanmaya başlayabilmeniz için kayıt işlemi basit ve hızlıdır.

ANINDA PARA GÖNDERİN VE ALIN
Yalnızca birkaç dokunuşla anında arkadaşlarınızdan ve ailenizden para alın, talep edin ve gönderin. Nakit Uygulaması, bir arkadaşınıza akşam yemeği için para ödemenin veya oda arkadaşlarınızla kirayı paylaşmanın kolay yoludur.

ÜCRETSİZ ÖZEL VISA BANKA KARTI ALIN
Nakit Kartınızı (özelleştirilebilir bir Visa banka kartı) doğrudan Cash App’ten sipariş edin. Sanal kartınızı kullanarak anında alışveriş yapabileceksiniz. Ayrıca, herhangi bir satıcıya kaydırabilmeniz, daldırabilmeniz veya dokunabilmeniz için size fiziksel lazerle kazınmış Nakit Kartınızı da postalayacağız. Cash App’in banka ortakları tarafından verilen banka kartı. ATM’den para çekme ücretleri geçerli olabilir.

MAAŞINIZI İKİ GÜNE KADAR ERKEN ALIN
Hesabınızı ve yönlendirme numaranızı kullanarak maaş çeklerini, vergi beyannamelerini, işsizlik yardımlarını, devlet teşvik ödemelerini ve daha fazlasını doğrudan Cash App bakiyenize yatırın. Çoğu bankada standart olandan iki gün öncesine kadar mevduat alın. Bakiyenizi kullanarak fatura ödemek için aynı hesap ve yönlendirme bilgilerini kullanın. Cash App bir banka değil, bir finansal hizmetler platformudur. Cash App’in banka ortakları tarafından sağlanan bankacılık hizmetleri.

NAKİT ARTIRIMI İLE ANINDA İNDİRİMLER ALIN
Nakit Kart, en sevdiğiniz mağazalarda, web sitelerinde, uygulamalarda ve restoranlarda anında indirim sağlayan tek ücretsiz banka kartıdır**. Bu anlık indirimlerin kullanımı kolaydır ve Nakit Kart işlemlerine anında uygulanır. Uygulamanızda belirli bir Nakit Artışı seçin ve ardından ödeme yapmak için Nakit Kartınızı kullanın. Bu kadar basit. Puan yok, bekleme yok, sadece anında tasarruf.

BİTCOİN ALIN, SATIN, GÖNDERİN VE ALIN
Cash App, bitcoin (BTC) satın almanın, satmanın, göndermenin, hediye etmenin ve almanın kolay yoludur — 1$ gibi düşük bir tutarla anında başlayın. Ayrıca yinelenen bitcoin alımları ayarlayabilir, farklı bir kripto para birimi cüzdanına çekebilir veya uyumlu cüzdanları olan arkadaşlarınıza ve ailenize (Cash Uygulaması olmayanlar bile) gönderebilir ve bitcoin ile daha hızlı ödeme yapmak için Lightning Network’ü kullanabilirsiniz. ve Cash App’te ücretsiz. Satın alımlarınızda bitcoin kazanmak için Nakit Kartınıza Bitcoin Artışları ekleyin. Bitcoin hizmetleri Cash App tarafından sağlanmaktadır.

KOMİSYONSUZ HİSSE SENEDİ AL & SAT
Anında komisyonsuz yatırım yapmaya başlayın. En iyi ABD şirketlerinden 1 ABD doları kadar düşük bir fiyata satın alabilirsiniz.*** Uygulamanızda hisse senedi fiyatlarını takip edin ve genel yatırım portföyünüzün performansını izleyin. Performans konusunda güncel kalabilmeniz için takip edilecek şirketlerin bir listesini oluşturun.

*Aracılık Hizmetleri, Block, Inc.’in (fka Square, Inc.) yan kuruluşu olan FINRA/SIPC üyesi Cash App Investing LLC tarafından sağlanmaktadır. Yatırım risk içerir; para kaybedebilirsin. Yatırımlar FDIC sigortalı değildir. Cash App, Cash App Investing LLC değil, Bitcoin hizmetleri sağlar.

**Cash Uygulaması bir banka değil, bir finansal hizmetler platformudur. Bankacılık hizmetleri ve Nakit Kartı, Cash App Investing LLC tarafından değil, Cash App’in bankacılık ortakları tarafından sağlanır ve verilir.

***Kesir paylar devredilemez. Ek koşullar ve sınırlamalar için Cash App Investing Müşteri Sözleşmesine bakın.

Imágenes

Enlaces de descarga

Cash App indir How to install APK?

1. Tap the downloaded Cash App indir APK file.

2. Tap Install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir