Fun English Learn For Kids apk

3.1

Kid development, early education games for kids. 7 fun kids' educational games!
Desarrollador
Sm Arts Educational Apps
Versión
3.1
Actualización
June 10, 2022
Requerimientos
4.4 And Up
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Descripción

Çocuklar İçin Eğlenceli İngilizce Öğrenin apk

Eğlenceli İngilizce Öğrenin: Çocuklar İçin Ücretsiz Eğitici Oyunlar, çocuklar için harika bir uygulama.

Çocuklar için eğlenceli bebek öğrenme oyunları aracılığıyla öğreten bir Erken Eğitim uygulaması veya okul öncesi öğrenme uygulaması arıyorsanız, bu Çocuk Gelişimi uygulaması sizin için iyi bir seçim olabilir.

☘️☃️❄️☔

ÇOCUKLAR İÇİN BU ÜCRETSİZ EĞİTİCİ OYUNLAR ÇOCUKLARA:

🍃 Sayıları ve alfabeleri öğrenin

🌈 Farklı renkler ve şekiller hakkında bilgi edinin

🎉 İlginç ve eğitici oyunlar oynayın

🌳 Bulmaca çözerek bilişsel yeteneği geliştirin

🐠 Farklı hayvanların isimlerini öğrenin

🐟 Dersleri kolayca hatırla

🌤️ Daha iyi bir okul eğitimine hazırlanın

Şu andan itibaren 5 farklı bebek öğrenme oyunu içeren çocuklar için bu erken öğrenme uygulaması ve gelecekte çocuklar için daha fazla ücretsiz eğitici oyun eklemeye devam edecek. 4 yaşındaki ücretsiz oyunlar, 2 yaşındaki çocuklarla birlikte 3 yaşındaki çocuklar için ücretsiz yürümeye başlayan öğrenme oyunları içerir. Çocuklar için ücretsiz eğitici oyunlar arasında Early Education ABC, eğlenceli oyun yoluyla sayı öğrenme, çocuklar için şekil oyunları ve çocuklar için hayvan yapboz oyunları yer alır.

🎈🌻🐨🐱

Çocuğunuzun bazı eğlenceli aktivitelerle öğrenmesine yardımcı olacak çocuklar için hazırlık oyunları içeren bir erken öğrenme uygulaması arıyorsanız, bu, deneyebileceğiniz bir erken öğrenme uygulamasıdır.

🐹🌼🌸🐰

🎉 ÜCRETSİZ EĞİTİCİ OYUNLAR 🦁

Çocuğunuzun sayıları, alfabeleri veya farklı şeylerin adlarını öğrenmesine yardımcı olacak çocuklar için hazırlık öğrenme oyunları istiyorsanız, bu erken öğrenme uygulaması bunun için harika bir araç olabilir. Ayrıca, bu çocuk geliştirme uygulaması, özellikle öğrenme havasında olmadıklarında çocuklar için harika bir eğlence kaynağı olabilir. Bu uygulama sayesinde birbirinden güzel oyunları oynayacaklar ve farkında olmadan yeni şeyler öğrenirken eğlenecekler. Bu Kids Learning uygulamasındaki Kız ve Erkek öğrenme oyunları, yeni yürümeye başlayan çocuklar için renk ve şekil oyunları, çocuklar için çevrimdışı ve ücretsiz resimli bulmaca oyunları, yeni yürümeye başlayan çocuklar için çevrimdışı bulmaca oyunları, çocukların alfabeyi öğrenmesi için A’dan Z’ye bulmaca oyunları, çocuk sayı oyunları ve Çocuklar için renkler ve şekiller oyunları.

🐟

2 Yaş veya 3 Yaş Oyunları veya Ücretsiz 2 Yaş oyunları veya Ücretsiz 3 Yaş Oyunları veya Çocuklar için 2 3 4 Yaş Oyunları veya 5 Yaş için eğitici oyunlar veya yeni yürümeye başlayan çocuklar için yapboz oyunları ve Çocuklar, çocuğunuzun öğrenmesine yardımcı olacaksa, bu erken öğrenme uygulamasında yer alan çocuklar için eğitici okul öncesi öğrenme oyunları sizin için harika bir seçim olabilir.

🌼 UYGULAMANIN TEMEL ÖZELLİKLERİ🌦️
Bu okul hazırlık öğrenme oyunları uygulaması, çocuğunuza erken bir eğitim vermek için gerçekten harika özelliklere sahiptir! Bu Bebek Öğrenme Oyunları uygulamasının bazı temel özelliklerine bir göz atın ve neden bu kadar havalı olduğunu görün:

🎉 EĞLENCEYLE ÖĞRENİN:
Bu, çocuklar ve yeni yürümeye başlayan çocuklar için öğrenmeyi eğlenceli hale getiren erken öğrenme uygulamalarından biridir. Çocuklar için Eğitici oyunlar ve ücretsiz yürümeye başlayan çocuk öğrenme oyunları, çocukların her anından zevk alacakları ve çalıştıklarını fark etmeden gerekli şeyleri öğrenecekleri şekilde yapılmıştır.

🌼 AKILCI VE RENKLİ:

Çocuklar renkleri ve neşeyi severler ve bu erken öğrenme uygulamasındaki hazırlık öğrenme oyunlarının renklerle dolu ve son derece renkli olmasını sağladık. Çocuğunuzun onu sevdiğini görürseniz şaşırmayın!

🦁 FARKLI OYUN TÜRLERİ:

Çocuklar için eğitici bulmaca oyunu uygulamaları mı arıyorsunuz? Yoksa çocuklar için hayvan bulmacaları mı arıyorsunuz? Ya da çocuklar için renk ve şekil oyunları? Veya çocuklar için alfabe kitapları ücretsiz mi? – her ne ise, onu burada bulacaksınız. Ücretsiz Bebek Eğitici Oyunlar dinamik ve çok yönlüdür, böylece her çocuk onu çok sever!

🌦️ ÜCRETSİZ VE ÇEVRİMDIŞI:

Ücretsiz Bebek Eğitici oyunlar uygulaması mı arıyorsunuz? Veya havalı okul öncesi öğrenme oyunları ücretsiz mi? – Sen ona sahipsin! Ayrıca çevrimdışıdır, bu nedenle bu uygulamanın keyfini çıkarmak için herhangi bir internet bağlantısına ihtiyacınız yoktur!

🌼🌸🐟

Fun English Learn: Çocuklar için Ücretsiz Eğitici Oyunlar uygulamasını indirin ve “Eğlenceli Öğrenme” oyunu başlasın! İyi günler!!

Imágenes

Enlaces de descarga

Fun English Learn For Kids apk How to install APK?

1. Tap the downloaded Fun English Learn For Kids apk APK file.

2. Tap Install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir