GameChanger indir

5.25.0.0

Stream, Score, and Organize Sports Teams
5/5 Votos: 11,083
Desarrollador
GameChanger Media
Versión
5.25.0.0
Actualización
January 9, 2023
Requerimientos
4.4 And Up
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Descripción

GameChanger indir

Bu, her spor takımının ihtiyaç duyduğu tek uygulamadır. Entegre çetele, gelişmiş skor tutma, canlı oyun ve sezon istatistikleri ve takım yönetimi ile ücretsiz canlı video akışı.

AKTARIM. PUAN. BAĞLAMAK.

– ÜCRETSİZ CANLI VİDEO AKIŞI: Yeni video akışı özellikleri ve çetele yerleşimi ile hiçbir oyunu kaçırmayın. Vurgu kırpma özelliği, cihazınıza kaydedilebilen veya sosyal medyada paylaşılabilen harika oyunları yakalar.

– SKOR TUTMA VE İSTATİSTİKLER: Beyzbol, softbol, basketbol, futbol, lakros, futbol, hokey, çim hokeyi, su topu ve ragbi için bireyler ve takımlar için ayrıntılı istatistikler dahil olmak üzere gelişmiş skor tutma araçları ve özellikleri. Beyzbol ve softbol takımlarında ayrıca atıcı ve vurucu sprey çizelgeleri ile 150 istatistik bulunur.

– 20’den fazla spor için ÜCRETSİZ TAKIM YÖNETİMİ: GameChanger, antrenörler ve personel için ücretsiz araçlarla takım yönetiminin zorluklarını ortadan kaldırır. Maçta olamayanlar için kadrolar, zamanlama, LCV’ler, takım mesajlaşması, fotoğraf paylaşımı ve canlı skor güncellemeleri alın – hepsi kullanımı kolay tek bir uygulamada, koçlar için her zaman %100 ücretsizdir.

– CANLI RADYO VE OYUN ANİMASYONU: Oyunu yapamıyor musunuz? GameStream’de aksiyonu takip edin! Beyzbol, softbol ve basketbol takımları, canlı, animasyonlu GameStream ve Play-By-Play (bazı özellikler abonelik gerektirir) ile ailenizi ve arkadaşlarınızı aksiyondan haberdar edebilir. Beyzbol ve softbol takımları da maçı GameStream Radio ile dinleyebilir. Oyuna her yerden dahil olun.

– GameChanger şu sporlar için kullanılabilir: beyzbol, softbol, futbol, basketbol, lakros, futbol, voleybol, çim hokeyi, buz hokeyi, su topu, rugby, yüzme ve dalış, atletizm, güreş, ekip ve kürek, bowling, amigo, kros, tenis ve golf takımları.

Diğer Temel Özellikler:
VİDEO ARŞİVİ: Yayınlanan oyunlar otomatik olarak video arşivinde saklanır, böylece oyunu inceleyebilir veya kaçırdığınız oyunu yakalayabilirsiniz (ücretli abonelik).

CANLI VİDEO OYUNLARI SUNUCUSU: (beyzbol/softbol) Taraftarlar, video deneyimine eşlik edecek oyun spikeri ile canlı veya arşivlenmiş videoyu izleme seçeneğine sahiptir.

3. TARAF KAMERA UYUMLULUĞU: Mevo, GoPro veya RTMP kullanan diğerleri.

CANLI OYUN AKIŞLARI: Şahsen katılamayanlar, ekibiniz skoru tutarken ve bir oyun ve istatistik akışı yayınlarken tüm aksiyonu takip edebilir. (Şu anda Beyzbol, Softbol, Futbol, Basketbol, Futbol, Lakros, Çim Hokeyi, Buz Hokeyi, Su Topu ve Rugby için mevcuttur.)

WEB PORTALI: Antrenörler, gc.com adresindeki web portalımızda takım kadrolarını, programlarını yönetebilir ve istatistikleri inceleyebilir.

PITCH COUNT TAKİBİ (Yalnızca Beyzbol) Saha sayısı, atılan vuruşlar ve yakalanan vuruşlar gibi istatistiklerle atıcı kullanımını izlemeye ve oyuncuları güvende tutmaya yardımcı olacak ilgili bilgileri sağlar.

KADRO YÖNETİMİ: Kadro ve ekip iletişim bilgilerini tek bir yerde tutun. Uygulamada veya gc.com web sitesinde istediğiniz zaman değişiklik yapın.

PROGRAMLAMA VE TAKVİM SYNC: Koçları, ebeveynleri ve oyuncuları tüm sezon boyunca aynı sayfada tutmak için yönetimi kolay tek bir takım takvimi oluşturun. Ekiplerinizin programlarını tek bir yerden takip etmek için mevcut çevrimiçi/mobil takviminizle senkronize edin.

ETKİNLİK HATIRLATICILARI VE UYARILAR: Ekibiniz için herhangi bir etkinlikten önce otomatik etkinlik hatırlatıcıları planlayın.

HARİTALAR VE HAVA DURUMU: Zamanında varabilmek için güncel oyun ve alıştırma yeri ve yol tarifi alın ve kapıdan çıkmadan önce yerel hava durumu güncellemelerini kontrol edin.

FOTOĞRAFLAR: En iyi aksiyon çekimlerinizi ekiple paylaşın ve fotoğrafları tek bir yerde düzenli tutun. Herhangi bir ekip üyesi fotoğraf ekleyebilir.

EKİP MESAJLAMASI: Yalnızca birkaç dokunuşla tüm ekibe önemli duyurular, program güncellemeleri ve son dakika değişiklikleri gönderin.

KADRO İÇE AKTARMA: MaxPreps, Sports Connect veya GameChanger’da geçmiş bir sezondan içe aktararak tüm takım kadronuzu saniyeler içinde otomatik olarak doldurun.

Kullanım Koşulları: https://gc.com/terms

Kaliforniya Açıklamaları: https://dickssportinggoods.com/s/california-disclosures
ABD Patenti No. 8,731,458

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir