Google TV ücretsiz apk indir

Easily discover, watch, and stream your favorite movies & TV shows in one place
Descargar APK
4/5 Votos: 2,248,332
Desarrollador
Google LLC
Actualización
December 13, 2022
Requerimientos
4.4 And Up
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Descripción

Google TV ücretsiz apk indir

Daha önce Play Filmler ve TV olan Google TV uygulaması, sevdiğiniz eğlenceyi tek bir yerde bulmanızı ve keyfini çıkarmanızı kolaylaştırır. Google TV ile şunları yapabileceksiniz:

Sırada ne izleyeceğinizi bulun
Akış uygulamalarınızdaki 700.000’den fazla filme ve TV bölümüne tek bir yerde ve konu ve türlere göre düzenlenmiş olarak göz atın. Halihazırda erişiminiz olan hizmetlerde sevdiğiniz ve trend olan şeylere dayalı önerilerle yeni şeyler keşfedin. Hangi akış uygulamalarının bunları sunduğunu görmek için başlıkları arayın.

En son sürümleri görün
En yeni filmleri ve şovları doğrudan Mağaza sekmesinden satın alın veya kiralayın. Satın alınanlar Kitaplığınızda saklanır ve bağlı olmadığınızda izlemek için indirilebilir. Dizüstü bilgisayarınızda, Android telefonunuzda veya tabletinizde ya da Google TV ile TV’nizde veya mümkün olan durumlarda Play Filmler ve TV’de anında izleyin.

Tüm keşifleriniz için tek bir liste
Yeni keşiflerinizi takip etmek ve daha sonra izlemek için İzleme Listenize ilginç şovlar ve filmler ekleyin. İzleme Listesi tüm cihazlarınız arasında paylaşılır, böylece herhangi bir tarayıcıda Arama yoluyla TV’nizden veya telefonunuzdan ve dizüstü bilgisayarınızdan İzleme Listenize bile ekleyebilirsiniz.

Telefonunuzu uzaktan kumandanız olarak kullanın
Doğrudan uygulamanın içine yerleştirilmiş bir uzaktan kumandayla, kanepeniz uzaktan kumandayı yemiş olsa bile izleyecek harika bir şey bulabilirsiniz. Ayrıca, karmaşık şifreleri, film adlarını veya arama terimlerini Google TV’nizde veya diğer Android TV OS cihazınızda hızlı bir şekilde yazmak için telefonunuzun klavyesini kullanabilirsiniz.

Pantaya yalnızca ABD’de sunulan bir hizmettir.
Belirli akış hizmetleri veya belirli içeriğe erişim için ayrı abonelikler gerekir.

Imágenes

Enlaces de descarga

Google TV ücretsiz apk indir How to install APK?

1. Tap the downloaded Google TV ücretsiz apk indir APK file.

2. Tap Install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir