Masha and the Bear: Farm Games ücretsiz apk indir

1.0.1

Farm games for kids are waiting for you! Enjoy fun kids games 4+ with Masha!
Descargar APK
4/5 Votos: 2,337
Desarrollador
DEVGAME KIDS games
Versión
1.0.1
Actualización
September 21, 2022
Requerimientos
4.4 And Up
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Descripción

Masha ve Ayı: Çiftlik Oyunları ücretsiz apk indir

Çocuklar için harika oyunlar burada! 👩‍🌾 4 yaş için ücretsiz oyunlarda meyve ve sebze yetiştirmeye, koyunlara bakmaya ve diğer aktiviteleri yapmaya hazırlanın! Kızlar ve erkekler için çocuk oyunları hiç bu kadar havalı olmamıştı!

Kim kendi çiftliğini hayal etmez ki? Temiz hava, sebze bahçeniz, sulu olgun meyveler, kendi tavuklarınız ve koyunlarınız, istediğiniz zaman balık tutma ve hatta kendi balınız – gerçek bir kır cenneti! Maşa ve Ayı oyunları ile artık mümkün ama çalışmanız gerekecek! 🐔 🐠 🍆 Çocuklar için yeni Maşa ile Ayı: Çiftlik Oyunlarını oynayın, bölgelerinizi genişletin ve 4+ eğlenceli çocuk oyunlarında en iyi çiftçi olun! 👩‍🌾

🤩 Kızlar ve erkekler için ücretsiz çocuk oyunlarında şunlar bulunur:
– hayvan çiftliğinde size yardımcı olacak birçok arkadaş! 🐼 🐺
– sebze bahçeleri! 🍅 🥕
– büyük bir meyve bahçesi! 🍎 🍒
– arılı bir arı kovanı! 🐝
ve çok daha fazlası 5 yaş oyunlarında!

🥳 Çocuklar için ücretsiz çiftçilik oyunlarında şunları yapacaksınız:
-5 yaşındakiler için ücretsiz erkek oyunlarında gerçek bir bahçıvan ol! 🌻 🌾
Toprağı farklı ürünler, bitki filizleri ve ağaçlar için hazırlayın, onları sulamayı ve haşereleri uzak tutmayı unutmayın! Bu şekilde domates 🍅, salatalık 🥒, elma 🍏, portakal 🍊 ve çok daha fazlası gibi en büyük mahsulleri hasat edeceksiniz.

-Çocuklar için hayvan çiftliğinde iyi eğlenceler! 👨‍🌾
5 yaşındaki çocuklara yönelik oyunlarda balık yakalayın (sadece balık değil!), arılığınızda bal toplayın ve koyunlarınızdan yün elde edin! Ne macera değil mi? Bakalım nasıl becereceksin çünkü bu 5 yıllık oyunlarda gerçek bir çiftçi işi! Çocuklar için harika oyunlar sizi bekliyor! Bu 6 yaşındaki oyunların keyfini ücretsiz çıkarın! 🐟 🍯

-Çocuklar için çiftçilik oyunlarında dükkanınızı açın! 🏪
Evde yetiştirdiğiniz taze ürünleri Masha’nın arkadaşlarına satın ve yapılan işler için ödüller kazanın! Kurtlar 🐺, Penguen 🐧, Rakip Ayı 🐻, Kaplan 🐯, Panda 🐼 ve Ayı Hanım 🐻 – işte kaç alıcınız var! Ücretsiz çocuklar için çiftlik oyunları sizi bekliyor! Bu 4 yaşındaki oyunların keyfini ücretsiz çıkarın!

Maşa ve Koca Ayı’nın çocuklar için harika oyunlarında yapacak çok şey var ve siz olmadan başaramayacaklar! Kızlar ve erkekler için bu ücretsiz çocuk oyunlarını kesinlikle seveceksiniz çünkü asla sıkıcı olmuyor! Masha’nın sözü var ve 4 yaşındakiler için ücretsiz oyunlarda eğlenmek hakkında birkaç şey biliyor! Ayrıca bunlar harika 6 yaşındaki ücretsiz oyunlar! Çocuklar için bu ücretsiz oyunlara bayılacaksınız! 😍

Aboneliğiniz, abonelik süresinin sonunda otomatik olarak yenilenecek ve otomatik yenileme, sürenin bitiminden en az 24 saat önce kapatılmadığı sürece, ücretsiz deneme, deneme süresinin sonunda otomatik olarak ücretli aboneliğe dönüşecektir.
Geçerli abonelik ücreti, bir önceki abonelik döneminin veya deneme süresinin bitiminden sonraki 24 saat içinde hesabınızdan tahsil edilecektir. Bu süreden sonra, otomatik yenileme kapatılana kadar aboneliğiniz otomatik olarak yenilenecektir ve yeni bir dönem için bir sonraki ücretlendirmeyi önlemek için her zaman cari dönemin bitiminden en az 24 saat önce kapatılmalıdır.
Otomatik yenilemeyi istediğiniz zaman Google hesap ayarlarınızdan kapatabilirsiniz.
Kullanım Koşullarının güncel sürümü burada mevcuttur: https://devgamekids.com/terms-of-use.html

Bize Ulaşın:
💌 [email protected]
Web sitemiz:
🌏 https://devgameou.com/
Bizi izlemeye devam edin:
🔔 https://www.facebook.com/DEVGAME.Kids

Çocuklar için çiftlik içeren eğlenceli çocuk oyunları 4+ sizi bekliyor! Çocuklar için çiftlik oyunlarının tadını çıkarın! Bunlar kızlar için de iyi olan ücretsiz erkek oyunları! Bu 4 yaşındaki ücretsiz oyunlarda iyi eğlenceler! Küçük misafirimiz olun! Çocuklar için bu ücretsiz oyunlara bayılacaksınız!

Imágenes

Enlaces de descarga

Masha and the Bear: Farm Games ücretsiz apk indir How to install APK?

1. Tap the downloaded Masha and the Bear: Farm Games ücretsiz apk indir APK file.

2. Tap Install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir