Merge Hotel Empire: Design ücretsiz apk indir

1.0.11.5

Help Elsa give her dream house a makeover! Decorate, merge and solve the mystery
Descargar APK
5/5 Votos: 92,443
Desarrollador
GreenPixel Ltd
Versión
1.0.11.5
Actualización
January 3, 2023
Requerimientos
4.4 And Up
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Descripción

Merge Hotel Empire: Tasarım ücretsiz apk indir

İç tasarım oyunlarımızda Elsa’ya yardım etmek ve bir tasarımcı olarak çalışmak ister misiniz? Bir makyaj ustası mısınız ve sıfırdan bir ev inşa edebilir misiniz? Ev tasarımı ve birleştirme oyunlarından hoşlanıyor musunuz? Cevabınız evet ise, yolculuğunda Elsa’ya katılın ve Merge Hotel Empire ev tasarımı oyunları oynayın!

Elsa tüm hayatı boyunca bir satış elemanı olarak çalışırken, kendi otelini tasarlama, dekore etme ve açma hayalini sürdürüyor. 30. yaş gününde nihayet işinden ayrılıp ailelere küçük bir otel açmak için banliyöde bir ev satın aldığında hayalini gerçekleştirdi.

Elsa hayalindeki evi çok kötü durumda buldu. Fotoğraflara hiç benzemiyor! Kısa süre sonra Elsa, satın aldığı malikanenin başlangıçta düşündüğünden çok daha fazla tadilat gerektireceğini fark etti. Konak bedava olmaktan çok uzaktı ve kendisine teklif edilen anlaşmaya çok aldandı ama yine de kabul etti. Belki de onu kahramanımızla birlikte güzel bir tasarımcı binasına dönüştürebilirsin!

Ancak konak oyunları sadece ev dekore etmek ve bahçeyle ilgilenmek kadar basit değil. Kasabada sahibi tüm rekabeti ortadan kaldırmaya kararlı başka bir otel daha vardır. İşe yaraması için Elsa’nın iç tasarım ve ev tasarımı yapması, her bir odayı yenilemesi, konukları karşılaması ve kendi otel ağını kurmaya yetecek kadar para kazanması gerekiyor. Meydan okumaya hazır mısın?

Elsa’nın hazır olmadığı bir başka olay örgüsü de, yıllardır şehrin üzerinde asılı duran “otelcilerin laneti”. Kimsenin dekor becerileri bunu kaldıramadı, bu yüzden deneyecek sıradaki Elsa olacak. Entrika karmaşasını ancak o çözebilir ve oteli refaha kavuşturabilir! Emniyet kemerinizi takın ve birleştirme ve ev tasarımı oyunlarımızla bir yolculuğa hazırlanın!

“Evimin yardıma ihtiyacı var!”, diye düşünür Elsa. Birlikte, size yardımcı olacak değerli araçlar oluşturmak için nesneleri eşleştirebilir ve birleştirebilirsiniz. Merge Hotel Empire dekorasyon oyunları, rahatlamak ve misafirperverliğin heyecan verici dünyasına dalmak için bir fırsat sunuyor. Tasarım ev ve makyaj oyunlarından hoşlanıyorsanız, kesinlikle Merge Hotel Empire’dan hoşlanacaksınız. Elsa’nın hayalini gerçekleştirmesine yardım edin.

Gizemli konak göründüğü kadar tatlı ve eğlenceli değil. Villada bazı kara büyüler oluyor ve bu bulmacayı çözmeniz gerekiyor. Hikayeyi tersine çevirin, kötü rakiplerinizden kurtulun ve yeniden dekore etme oyunumuzda her odayı dekore edin. Ev oyunlarına tasarım katkınız önemlidir!

Imágenes

Enlaces de descarga

Merge Hotel Empire: Design ücretsiz apk indir How to install APK?

1. Tap the downloaded Merge Hotel Empire: Design ücretsiz apk indir APK file.

2. Tap Install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir