Pearl’s Peril – Hidden Objects indir

8.1.4699

Search beautiful scenes. Find Hidden Objects. Unlock a round-the-world mystery!
Descargar APK
4/5 Votos: 321,268
Desarrollador
Wooga
Versión
8.1.4699
Actualización
November 25, 2022
Requerimientos
4.4 And Up
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Descripción

Pearl’s Peril – Hidden Objects indir

Saklı Nesne Oyunları’nın tüm keskin gözlü hayranlarına sesleniyorum! Gizem ve maceranın altın çağında geçen şaşırtıcı derecede güzel Saklı Nesne Macera Oyunu Pearl’s Peril’i oynayın!

Mirasçı ve asil pilot Pearl Wallace, babasının görünürdeki intiharının gizemini çözerken ipuçları için dünya çapındaki bir avda ona katılın. New York City’den Afrika’nın kalbine, gerçek katilin maskesini düşürmeye ve hain planlarını ortaya çıkarmaya çabalayan Pearl’ü ölümcül tehlikeye doğru takip edin!

Wallace ailesinin özel Polinezya adası Artemis’teki egzotik malikanesini yenileyin ve yeniden dekore edin!

Pearl’ün hayatındaki herkesi etkileyen ve hatta ulusları devirebilecek şeytani bir planı ortaya çıkarın!

Gizli Nesne Oyunlarını seviyorsanız, Pearl’s Peril beklediğiniz gizemdir. Yüzlerce zarif elle çizilmiş sahneyi ve egzotik yerleri keşfederken, 1930’ların çığır açan kahramanı Pearl ile yan yana durun. Tanışın ve arkadaşlar edinin ve becerilerinizi büyük bir uluslararası Pearl’s Peril Adventurers topluluğuna karşı test edin.

Maceranız burada başlıyor!

OYNAMAK İÇİN YENİ BİR YOL
Pearl’ün Tehlikesi büyüyor! Nesneleri silüetleriyle eşleştirmek ve özel ada dekorasyonlarının kilidini açmak için Iris’s Eyes oynayın!

YÜZLERCE GÜZEL SAHNE
Başka hiçbir Gizli Nesne Gizemi, Pearl’ün çarpıcı elle çizilmiş sahneleriyle boy ölçüşemez. 1920’lerin New York sokaklarından Paris’e, Polinezya’ya ve ötesine, egzotik bir ihtişam, gizem, macera ve romantizm dünyası cömertçe hayat buluyor.

SÜRÜCÜ BİR HİKAYE
Unutamayacağınız zengin, ödüllendirici bir hikaye için destansı macera, akıllara durgunluk veren gizem ve kalp durduran romantizm Pearl’s Peril’in dokusuna işlenmiştir.

GİZEMİ ÇÖZÜN
Pearl’s Peril’in sırlarını açığa çıkarmak ve babasının zamansız kaderinin arkasındaki beyni ortaya çıkarmak için keskin bir göze ve keskin bir zihne ihtiyacınız olacak!

KİŞİSEL CENNETİNİZ
Wallace ailesinin özel mülkü Artemis Adası’na hoş geldiniz. Hayallerinizdeki ada kaçışını yaratmak için inşa edin ve dekore edin!

Gizli Nesne Oyunlarını seviyorsanız, Pearl’s Peril beklediğiniz gizemdir.

————————————————– ————-
Pearl’s Peril, 18 yaş ve üstü kişiler için tasarlanmıştır. Pearl’s Peril, indirmek ve oynamak için ödeme gerektirmez, ancak oyun içinde gerçek parayla sanal öğeler satın almanıza da olanak tanır. Uygulama içi satın alımları cihazınızın ayarlarından devre dışı bırakabilirsiniz. Pearl’s Peril ayrıca reklam içerebilir. Pearl’s Peril’i oynamak ve oyunun sosyal özelliklerine erişmek için internet bağlantısı gerekebilir. Ayrıca yukarıdaki açıklamada ve ek uygulama mağazası bilgilerinde Pearl’s Peril’in işlevselliği, uyumluluğu ve birlikte çalışabilirliği hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.
Bu oyunu indirerek, uygulama mağazanızda veya sosyal ağınızda yayınlanacak gelecekteki oyun güncellemelerini kabul etmiş olursunuz. Bu oyunu güncellemeyi seçebilirsiniz, ancak güncelleme yapmazsanız oyun deneyiminiz ve işlevleriniz azalabilir.
Kullanım Koşulları: https://www.wooga.com/terms-of-service/
Gizlilik Politikası: http://www.wooga.com/legal/privacy-policy/
————– ————————————– ———— –

Imágenes

Enlaces de descarga

Pearl's Peril - Hidden Objects indir How to install APK?

1. Tap the downloaded Pearl's Peril - Hidden Objects indir APK file.

2. Tap Install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir