Screen Mirroring Pro for Roku indir

1.26

Screen Mirroring for Roku Sticks, Roku TCL TV and Roku Hisense TV
Descargar APK
3/5 Votos: 1,777
Desarrollador
2kit consulting
Versión
1.26
Actualización
January 10, 2023
Requerimientos
4.4 And Up
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Descripción

Roku için Screen Mirroring Pro indir

Ekranınızı Roku’ya yansıtın. Ekranınızı herhangi bir Roku Stick, Roku Box ve TCL TV ve Hisense TV gibi Roku TV’de paylaşın. Kablo yok, kolay kurulum, HD kalitesinde canlı yayın.

Screen Mirroring Uygulaması, 1 Numaralı Screen Mirroring uygulamasıdır – hızlı, kolay ve kullanıcı dostu. Fotoğraflarınızı, videolarınızı, oyunlarınızı, web sitelerinizi, uygulamalarınızı, sunumlarınızı ve belgelerinizi arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla paylaşın. Miracast tabanlı Roku yerleşik Ekran Yansıtma ile karşılaştırıldığında büyük avantajları vardır.

* En iyi cihaz desteği: Uygulama, Android 5.0+ ile tüm Android cihazlarını ve Çubuklar, Kutular, TV’ler ve Roku Express 3700 / 3710 dahil tüm Roku cihazlarını destekler.

* Tüm Android cihazlarda süper kolay ve birleşik kurulum. Android ayarlarını veya Wi-Fi seçeneklerini değiştirmenize gerek yok.

* Android cihazınız ve Roku’nuz aynı kablosuz ağa bağlı olmalıdır. Lütfen VPN, Proxy, VLANS ve Alt Ağları kullanmayın.

* İyi wifi ağ koşullarınız olduğunda performans en iyisidir

* Ses henüz desteklenmiyor, ancak üzerinde çalışıyoruz. Geçici bir çözüm olarak lütfen Android cihazınızı bir bluetooth hoparlöre bağlayın veya videoları sesli yayınlamak için VIDEO & TV CAST uygulamamızı deneyin.

* Destek veya geri bildirim için lütfen [email protected] adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçin.

Bu uygulama, tüm platformlarda ve cihazlarda 100.000.000’den fazla indirme ile dünyanın 1 numaralı video yayınlama uygulaması olan VIDEO & TV CAST’ın geliştiricileri tarafından size sunulmaktadır.

Feragatname: Bu uygulama, burada belirtilen ticari markaların hiçbirine bağlı değildir. ROKU, ROKU Logosu, YAYIN ÇUBUĞU, ROKU TV, ROKU POWERED, ROKU POWERED Logosu, ROKU READY, ROKU READY Logosu, “Hayal Etmeyi Durdurun. YAYIN YAYINLAMAYA BAŞLAYIN.”, “MUTLU YAYIN”, “BUNDAN SONRA EĞLENCE VAR LITTLE BOX” ve “NOW BU TV”, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerde Roku, Inc.’in ticari markaları ve/veya tescilli ticari markalarıdır.

Imágenes

Enlaces de descarga

Screen Mirroring Pro for Roku indir How to install APK?

1. Tap the downloaded Screen Mirroring Pro for Roku indir APK file.

2. Tap Install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir