Shadowgun Legends: Online FPS ücretsiz apk indir

1.2.4

Multiplayer online games, RPG shooter with PvP, Co-Op and Epic story campaign
Descargar APK
4/5 Votos: 343,938
Desarrollador
MADFINGER Games
Versión
1.2.4
Actualización
September 29, 2022
Requerimientos
4.4 And Up
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Descripción

Shadowgun Legends: Çevrimiçi FPS ücretsiz apk indir

Çevrimiçi atıcılar ve çok oyunculu silah oyunlarından hoşlanıyor musunuz? Yepyeni bir evren keşfetmek, kötü uzaylıları öldürmek ve bir boşluk çubuğunda içmek ister misiniz? O zaman bu çevrimiçi oyun doğru seçim!

★ Ödüllü Aksiyon Birinci Şahıs Nişancı ★
Evren saldırı altında ve son savunma hattı Shadowguns – efsanevi savaşçılar, kahramanlar ve şovmenler. Shadowgun Legends’ın bilim kurgu dünyasında uzaylı istilasına karşı savaşın. Kaderinizi kucaklayın ve destansı hikaye kampanyasında, rekabetçi PvP’de veya ortak oyunlarda aksiyona katılın! Nihai nişancının kim olduğunu galaksiye gösterin ve bir Efsane olun!

★ Sürükleyici Çevrimiçi Çok Oyunculu ★
Arkadaşlarınızı her görev, zindan ve arena için mevcut olan yoğun bir İşbirliğine getirin. Bir loncaya katılın veya kendinizinkini yapın ve birlikte çok oyunculu atış oyunları oynayın! Sosyal mi hissediyorsunuz? Serpinti şehrimiz Brno’yu ziyaret edin ve merkezde veya barda yeni arkadaşlar edinin! Maceralarınızın zirvesi sizi bekliyor!

★ Heyecan Verici Hikaye Kampanyası ★
3 farklı gezegene yayılan yüzlerce görevde destansı hikaye kampanyasında uzaylıları vurun ve insanlığın hayatta kalması için savaşın. Her görev ortak modda oynanabilir ve tonlarca aksiyon macerası ve ganimetle doludur!

★ PvP Çok Oyunculu Savaşlar ★
PvP çok oyunculu oyun modlarında yarışın. 1’e 1 düelloda arkadaşlarınıza modern savaşta meydan okuyun veya çeşitli taktiksel 4’e 4 çok oyunculu oyunlarda bir takıma katılın! Rekabetçi liderlik tablolarında ilerleyin ve Efsanelerin zirvesine ulaşın!

★ Baskınlar ve Arenalarla Destansı PvE Yağmacı Nişancı ★
Arkadaşlarınızla güçlerinizi birleştirin ve birlikte zafer ve efsanevi ganimet için dev patronları vurun. Yalnızca cep telefonunuzdaki Savaş Oyunları Arenalarında ve Özel Zindanlarda uzaylı tehdidiyle savaşın ve onları alt edin! Gerçek Sert Çekim PvE FPS Deneyimi!

★ 700+ Eşsiz Süper Fütüristik Silah★
Tabancalar, Saldırı Tüfekleri, Hafif Makineli Tüfekler, Ağır Makineli Tüfekler, Av Tüfekleri, Keskin Nişancı Tüfekleri ve Roketatarlar dahil olmak üzere çeşitli silahlar arasından seçim yapın. Doğru silahı seçin ve kargaşayı serbest bırakın!

★ Sonsuz Özelleştirme Seçenekleri ★
1000’den fazla fütüristik zırh parçası toplayın. Farklı Boya Kutularını, Dış Görünümleri ve Çıkartmaları deneyin. Kendi benzersiz görünümlü zırh setlerinizi oluşturun! Tarzınızı seçin – hale veya boynuzları gösterin ve eğlenin!

★ Modern kumanda uyumlu oyunların en iyisi ★
Dokunmatik kontrol veya geliştirilmiş bir sanal joystick arasında seçim yapın! Eşsiz FPS kontrol sistemimiz dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından onaylanmıştır. Gamepad desteği dahil! Otomatik ateşlemeli çekim ile kolay kontroller, yalnızca hayatta kalmaya odaklanmanızı sağlar.

★ Efsane Olun ★
Her eyleminizi ödüllendiren Şöhret Sisteminde ilerleyin. Ne kadar çok oynarsanız, o kadar ünlü olursunuz ve dünya eylemlerinize o kadar çok tepki verir! Kaderini yerine getir ve efsanevi ol!

★ Üst Düzey Mobil Grafiklerin Zirvesi ★
Mobil cihazlarda mümkün olanın sınırlarını zorluyoruz! Shadowgun Legends, konsol ve mobil oyun arasındaki çizgiyi bulanıklaştıran harika grafiklere sahip, nefes kesen bir f2p çevrimiçi nişancı oyunudur.

★ Kaliteye Bağlılık ★
MADFINGER Games olarak, mobil FPS çevrimiçi oyunlarının sınırlarını konsol kalitesine taşımak için her zaman kendimize meydan okuduk. Yenilikçi yaklaşımımız, son teknoloji grafiklerimiz ve hassas FPS kontrollerimiz milyonlarca oyuncuyu hayrete düşürdü. 2010’dan beri en iyi FPS atış oyunlarını geliştiriyoruz. 200 milyondan fazla oyuncu tarafından indirilen birinci şahıs aksiyon nişancı oyunları olan Dead Trigger, Dead Trigger 2, Unkilled ve Shadowgun War Games’in yazarları, size bu nihai çok oyunculu ücretsiz oyunu getiriyoruz. atıcı oyna!

★ Topluluğumuza Katılın ★
▶ Facebook: facebook.com/madfingergames
▶ Twitter: twitter.com/madfingergames
▶ Instagram: instagram.com/madfingergames

Imágenes

Enlaces de descarga

Shadowgun Legends: Online FPS ücretsiz apk indir How to install APK?

1. Tap the downloaded Shadowgun Legends: Online FPS ücretsiz apk indir APK file.

2. Tap Install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir