Zombies, Run! 11 ücretsiz apk indir

Ultra-immersive running game and audio adventure
Descargar APK
5/5 Votos: 25,652
Desarrollador
Six to Start
Actualización
October 26, 2022
Requerimientos
4.4 And Up
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Descripción

Zombiler, Koş! 11 ücretsiz apk indir

Hayatının koşusuna hazır ol. Destansı bir macerada 10 milyon koşucuya katılın!

Ayakkabılarını bağlarsın, kulaklığını takarsın, dışarıdaki ilk adımlarını atarsın. Onları duyduğunuzda zar zor 100 yard kat ettiniz. Yakın olmalılar. Her gırtlaktan alınan nefesi, her tıkırdayan iniltiyi duyabilirsiniz – onlar her yerdeler. zombiler Yapabileceğin tek bir şey var: Koş!

Zombiler, Koş! ödüllü romancı Naomi Alderman ile birlikte yaratılan, ultra sürükleyici bir koşu oyunu ve sesli maceradır. Her koşu, sizi kendi zombi macera hikayenizin merkezine koyan sürükleyici sesli dramamızla kahraman olduğunuz bir göreve dönüşür. Kendi çalma listenizdeki kalp atışlarınızı hızlandıran sesli drama ve kalp atışlarınızı hızlandıran şarkıların mükemmel karışımına koşarken, ülkenizdeki üssünüzü büyütmek için malzeme toplayacaksınız.

BBC HABER – “Kendini kurtarmanın tek yolu gerçekten koşmaktır.
KABLOLU – “Runkeeper tarzında, heyecan verici bir undead twist ile.”
LIFEHACKER – “Dışarı çıkıp egzersiz yapmanın gerçekten harika bir yolu.”
CNN – “Egzersizi bir oyuna dönüştürüyor – korkunç, korkunç bir oyun.”
TIME – “Bir zombi oyununun tüm eğlencesini alıyor ve onu bir fitness uygulamasına aktarıyor.”

HER YERDE YÜRÜYÜN, KOŞUN VEYA KOŞUN
Zombiler, Koş! her yerde ve her hızda çalışır. Bir parkta koşabilir, bir sahil boyunca koşabilir veya bir patika boyunca yürüyebilirsiniz. Koşu bantlarında bile çalışır!

SİZ KOŞUCU 5’SİNİZ
Yüzlerce hayat sana güveniyor. Kritik malzemeleri toplayarak ve başıboş zombi ordularından kaçınarak üssünüzü titreyen birkaç hayatta kalandan müstahkem bir medeniyet fenerine yeniden inşa etmelisiniz. Onları kurtarabilir ve zombi kıyameti hakkındaki gerçeği öğrenebilir misin?

HİKAYELER DÜNYASI
İnsanlığın hayatta kalma mücadelesinin destansı bir hikayesinde, koşmanızın gerçekten önemli olduğu ve ortaya çıkarılması gereken daha derin bir gizemin de kahramanı oluyorsunuz. İlk dört görevi ücretsiz oynayın ve her hafta bir ekstra görevin kilidini açın.

ABEL TOWNSHIP RUNNER’S CLUB’A KATILIN
Sınırsız oyun için 600’den fazla görevin yanı sıra Aralıklı Eğitim ve Airdrop Modunun kilidini açın.

KENDİ KARIŞIMINIZ
Kendi özel çalma listelerinizi seçin: Hikaye, bir dizi dinamik radyo mesajı ve ses kaydı aracılığıyla parçalarınız arasında gelişir.

ZOMBİ KOŞULAMALARI
Dünyayı kurtarmak yeterince heyecanlı değil mi? Altınızda zombiler duyduğunuzda, hızlanma zamanı. Her çeteden kaçabilecek misin yoksa zor kazandığın erzaklarından bazılarını onların dikkatini dağıtmak için mi bırakacaksın?

HAYATA GEÇENLERİ HAYATTA TUT
Her koşuda, ilaç ve cephane gibi hayati malzemeleri otomatik olarak toplayacaksınız. Kendi kıyamet sonrası topluluğunuzu oluşturmak için malzemeleri kullanın. Savunmanızı zombilere karşı mı güçlendiriyorsunuz yoksa yeni bir çiftlik mi kuruyorsunuz? Sonuçları arkadaşlarınızla paylaşın ve insanlık için en parlak geleceği kimin yapabileceğini öğrenin.

KOŞULARINIZI ÇEVRİMİÇİ GÖRÜNTÜLEYİN
Koşularınızı, haritalarınızı ve istatistiklerinizi görüntülemek ve paylaşmak için ücretsiz ZombieLink hizmetimize kaydolun!

WEAR OS BY GOOGLE İLE ÇALIŞIR
Wear OS uygulamamızla koşu ilerlemenizi ve hızınızı bir bakışta kontrol edin. Artık telefonunuzla uğraşmadan zombilerden kaçabilirsiniz!

Abonelikler aylık 5,99 USD veya yıllık 39,99 USD’dir. Eski abonelik yıllık 19,99 USD’dir. VIP aboneliği yıllık 89,99 USD’dir. Abonelikler otomatik olarak yenilenir.

Not: Arka planda çalışan GPS’in sürekli kullanımı pil ömrünü önemli ölçüde azaltabilir.

Imágenes

Enlaces de descarga

Zombies, Run! 11 ücretsiz apk indir How to install APK?

1. Tap the downloaded Zombies, Run! 11 ücretsiz apk indir APK file.

2. Tap Install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir